Kippenhok Jasper XL
JASPER XL


Het aantal kippen voor in dit hok. | ||
Klein | tot 2kg | 7 stuks |
Het aantal kippen voor in dit hok. | ||
Groot | tot 5kg | 4 stuks |
Kippenhok Jasper XL is een karakteristiek, robuust en mooi afgewerkt kippenhok waar uw kippen tijdens de nacht in kunnen verblijven. Het hok is volledig gemaakt van geïmpregneerd hout. Hierdoor is het hok onderhoudsvrij. Dit hok wordt kant-en-klaar bij u geleverd.
Afmetingen: 204 x 89 x 169 cm (incl. onderstel)
Let op: voor dit hok gelden andere leveringstijden.
Meer informatie over dit product
Kippenhok Jasper XL is een ruim en robuust kippenhok op een onderstel. Het materiaal waar dit kippenhok van gemaakt is, is geïmpregneerd hout. Omdat het hok gemaakt is van geïmpregneerd hout, is het onderhoudsvrij. Ook is het zeer geschikt om buiten te gebruiken. Het hok is geschikt voor minstens 5 grote en 8 kleine kippen. Het kippenhok bestaat uit een nachtverblijf en een legnest. Het legnest heeft een dak dat opengezet kan worden. Zo kunt u gemakkelijk eieren rapen. Lees meer
Kippenhok Jasper XL is een ruim en robuust kippenhok op een onderstel. Het materiaal waar dit kippenhok van gemaakt is, is geïmpregneerd hout. Omdat het hok gemaakt is van geïmpregneerd hout, is het onderhoudsvrij. Ook is het zeer geschikt om buiten te gebruiken. Het hok is geschikt voor minstens 5 grote en 8 kleine kippen. Het kippenhok bestaat uit een nachtverblijf en een legnest. Het legnest heeft een dak dat opengezet kan worden. Zo kunt u gemakkelijk eieren rapen.
U kunt het nachtverblijf gemakkelijk schoon maken door gebruik te maken van het luik aan de rechterzijkant van het hok. Deze zijkant kan namelijk omhoog geklapt worden. Het dak van het kippenhok is bekleed met dakleer. In het hok zit een raampje. Verder zit er ook een zitstok in het nachtverblijf. De deur van het hok is tevens de loopplank om het hok in en uit te lopen. Dit deurtje kan vastgezet worden met een schuifslot.
Op dit hok krijgt u bij ons 2 jaar garantie.
LET OP:
Wanneer u dit kippenhok bij ons wilt bestellen, moet u rekening houden met een langere levertijd. Omdat dit hok met de hand gemaakt wordt, is de levertijd ongeveer 6 werkdagen. Wij raden aan om contact met ons op te nemen voordat u dit hok bestelt!
Grondmaten: | 172 x 72 cm |
Afmetingen nachtverblijf: | 156 x 80 x 102 cm |
Dakbedekking; | Dakleer |
Materiaal: | Geïmpregneerd hout |
Artikelnummer | JASPER XL |
Materiaal | Geïmpregneerd hout |
Showroom
Bekijk het product in onze showroom.
Weihoek 16
4416 PX Kruiningen
Nederland
Openingstijden
Maandag t/m donderdag: 9.00 tot 17.30 uur
Vrijdag: 9.00 tot 18.00 uur
Zaterdag: 9.00 tot 16.00 uur