Meer informatie over Dierenverblijf KJ2
Royaal kippenhok KJ2 is een zeer geschikt verblijf voor kippen. Dit kippenhok kan ook worden gebruikt als konijnenhok. Als konijnenhok biedt dit hok een royale ruimte. Als konijnenhok biedt dit ruimte voor meerdere konijnen. Tevens kan dit mooie afgewerkte kippenhok gebruikt worden als voliere om hier diverse vogels in te huisvesten. Nieuw aan dit hok is de extra (externe)uitloop ren aan de voorzijde van het hok. Het kippenhok, konijnenhok, voliere is volledig afsluitbaar van de externe ren zie afbeelding 2 en 3. Dit kippenhok, konijnenhok of voliere is voorzien van 2 zitstokken. Dit kippen, konijnenhok is tevens voorzien van een legnest en uitschuifbare kunststof mestlade. Het nachthok van dit dierenverblijf is volledig afsluitbaar van de ren.
Dit kippenhok, konijnenhok, voliere word als voorgemonteerd bouwpakket uitgeleverd met een eenvoudige bouwbeschrijving en voldoende schroeven.
Dit kippenhok, konijnenhok, voliere kunnen wij ook volledig gemonteerd tegen meerprijs leveren, als u deze afhaalt bij van der Poel-Dier en verblijf- Dierenspeciaalzaak XL.
Buitenwerkse afmetingen excl. ren voor het hok: (gemeten van dakrand tot dakrand)
255 x 108.5 x 170 cm ( LxBxH)
lengte: 225 cm excl. legnest
binnenwerkse afmetingen excl. ren voor het hok:
lengte: 197 excl. legnestx80x161 ( LxBxH)
Buitenwerkse afmetingen externe ren:
150 x 95 x 60 ( LxBxH)
Afmetingen deur van de ren:
breedte: 46 cm x hoogte: 140 cm
Buitenwerkse afmetingen legkast:
breedte: 60 cm x hoogte: 41.5 cm.
KJ2 bouwpakket afmetingen:
Doos 1: 166x101x17 cm
Doos 2: 165x95x13 cm
Doos 3: 112x105x9 cm
Doos 4: 154x77x16 cm
Dit kippen/konijnenhok is zeer geschikt voor:
2 koppels dwergkonijnen
8 krielkippen
Onderhoud:
Het kippenhok/ konijnehok/ voliere KJ2 word 1 x gebeits afgeleverd. Om de duurzaamheid van uw hout te waarborgen dient u het hok nogmaals te behandelen met beits, en dit periodiek te herhalen.